Způsoby dopravy a odběru zboží

Osobní odběr

 

Velkou výhodou osobního odběru je časová nezávislost na doručovateli. Osobní odběr je možný na skladech v Ostravě, Praze 9, Rudné u Prahy a v Brně - v pracovní dny nejčastěji od 8 do 16 hod. Před vyzvednutím zboží je nutno počkat na na e-mail a SMS zprávu s potvrzením, že je zboží připraveno k osobnímu odběru. Na jednotlivých partnerských pobočkách bude zboží připraveno k vyzvednutí následujících 5 pracovních dnů od oznámení k vyzvednutí zboží. Pokud zboží v této lhůtě neodeberete, může být uvolněno do dalšího prodeje.

V případě zakázkové výroby zboží na objednávku mohou být v této souvislosti kupujícímu účtovány náklady, související s nepřevzetím nebo pozdním převzetím zboží ( skladné apod....). Na základě dohody mezi prodávajícím a kupujícím může být doba pro vyzvednutí zboží při osobním odběru prodloužena.

Osobní odběr je ZDARMA , v případě platby v hotovosti hradíte pouze doběrečné ( manipul. poplatek ) ve výši 49 Kč

 

Více informací o osobním odběru a odběrných místech >

Doprava Bezvapostele

Doprava zboží po ČR a SR

 

Ve smluveném termínu dopravujeme našim zákazníkům objednané zboží firemními vozidly, nebo přepravní společností.  V den expedice je zákazníkovi odeslána informační SMS zpráva a informační email s údaji o čísle přepravy, plánovaném termínu dodání a s telefonním číslem na cílové dopravní středisko nebo s číslem přímo na řidiče v případě vlastní firemní dopravy. V případě vlastní firemní dopravy je termín dovozu zboží předem telefonicky dohodnutý.

V případě dopravy zboží přepravní službou má zákazník možnost telefonicky kontaktovat dodací středisko a upřesnit požadovaný den dodání. Dle podmínek dopravce probíhají rozvozy zboží v pracovních dnech, obvykle mezi 8 - 14 hod. Pozdější odpolední nebo večerní doprava je možná pouze v případě individuální domluvy s dodacím střediskem ( tato služba může být zpoplatněna dle ceníku partnerské dopravní služby ).


Součástí ceny dopravy je přesun před dům ( u RD se jedná o vstupní branku plotu ). Jelikož je zboží přepravováno na paletách, nelze s paletovým vozíkem překonat žádný schod. V případě zájmu o možnosti výnosu zboží nás prosím kontaktujte ještě před odesláním případné objednávky. Kalkulace za výnos zboží se provádí individuálně - dle hmotnosti zboží a místa vykládky. Služba výnosu závisí na možnostech dopravy a proto ji nelze nárokovat bez předchozí domluvy.

Cena dopravy po ČR

 

Doprava matrací a roštů a doplňků

Pro objednávky v celkové hodnotě do 6999 Kč vč. DPH .............. 390 Kč

Pro objednávky v celkové hodnotě nad 7 000 Kč vč. DPH .............. ZDARMA

Tento způsob dopravy je možné použít pouze pro samostatné objednávky na matrace, rošty, nebo textilní doplňky ( bez postele nebo příslušenství )

 

Standardní doprava zboží a nábytku

Pro objednávky v celkové hodnotě do 5 000 Kč vč. DPH .............. 390 Kč

Pro objednávky v celkové hodnotě od 5 000 Kč do 20 000 Kč vč. DPH ..............690 Kč

 

Doprava nábytku ZDARMA

Pro objednávky v celkové hodnotě nad 20 000 Kč vč. DPH

 

Výnos zboží a příplatkové služby:


 Za příplatek nabízíme tyto služby:

1) Výnos zboží s asistencí zákazníka 

Přijede 1 řidič a pomáhá zákazníkovi s vynášením zboží. Cena této služby je 350Kč za každých 80 Kg zásilky ( bez rozdílu patra )

2) Komfortní výnos zboží bez asistence zákazníka 

Přijede řidič+pomocník a sami vynesou zboží přímo do bytu či domu. Následně před zákazníkem zboží rozbalí a zkontrolují. Obalový materiál odnesou do odpadní nádoby zákazníka. Cena této služby je stanovená paušálně 960Kč + 180Kč za každé patro ( bez rozdílu jestli je v domu výtah nebo není ). Hmotnost zásilky do 150Kg

V případě zájmu o výnos stačí požadavek vepsat do poznámky u odesílání objednávky. Následně budete kontaktováni ohledně schválení celkové ceny za výnos.

3) Odpolední dodání zboží

Za příplatek 300Kč dopravní služba nabízí odpolední rozvoz po 16hodině ( zpravidla mezi 16-19 hodinou ). Tato služba je však závislá na volné kapacitě přepravce, kdy si není možné nárokovat přesný den dovozu ( den určí dopravce )

V případě zájmu o odpolední doručení stačí požadavek vepsat do poznámky u odesílání objednávky.

Cena dopravy na Slovensko

 

Doprava zboží a nábytku

Pro objednávky v celkové hodnotě do 30 000 CZK vč. DPH .............. 1500 CZK ( ca 59 EUR )

 

Doprava nábytku ZDARMA

Pro objednávky v celkové hodnotě nad 30 000 CZK vč. DPH

Na Slovensku bohužel nedovedeme zajistit služby výnosu nebo odpoledního doručení.

Ceník dopravy je platný od 07.2.2019