Proč nakoupit na BezvaPostele.cz

Všem našim zákazníkům se snažíme poskytnout takové výhody, aby byli spokojeni a měli důvod se k nám pravidelně vracet. BezvaPostele.cz přináší zákazníkům cenově dostupné postele, matrace a rošty a nábytek s jistotou pevného zázemí kamenného obchodu a vlastního velkého skladu.

 


 

Před nákupem :

 

Proč nakoupit na Bezvapostele

1. Garantujeme nejnižší cenu na trhu

 

Na všechny produkty z našeho sortimentu chceme nabídnout zákazníkům nejnižší ceny na českém trhu. V praxi to znamená, že pokud najdete identické zboží u konkurence levněji, tak Vám jej nabídneme za stejnou cenu! Navíc získáte garanci rychlého dodání, kvalitní servis, jistotu nákupu v ověřeném obchodu s nizkým dopravným!

V případě že objevíte některý z námi nabízených výrobků levněji, můžete nás předem kontaktovat na naší infolince 777 050 078 nebo emailem na adrese: obchod@bezvapostele.cz . Nebo můžete odkaz na nabídku konkurence vložit přímo do poznámky u odesílání objednávky.

 

Více informací o garanci nejnižší ceny >

2. Kvalitně a odborně poradíme

Neumíte se rozhodnout nebo si nevíte rady ? Nemějte obavu :-) . Na vaše dotazy se snažíme co nejdříve a hlavně odborně odpovědět. Naši infolinku 777 050 078 nebo emailovou adresu obchod@bezvapostele.cz obsluhuje personál, který má vysoké znalosti o nabízeném sortimentu a zkušenosti z oblasti výroby a prodeje nábytku. Pokud bychom však přesto nedovedli na váš dotaz okamžitě odpovědět ( nejčastěji na cenu a termín různých atypických úprav ), zavoláme vám v co nejkratší době zpět.

Prodejna a sklady Bezvapostele

3. Poskytneme zázemí kamenné prodejny

Neprodáváme zboží z "garáže". Pro zákazníky, kteří si chtějí zboží osobně prohlédnout a hezky "ošahat" máme v Ostravě otevřenou vzorkovou Prodejnu nábytku a Studio zdravého spánku. Na prodejně máme vystaven nejprodávanější sortiment nábytku do ložnice a dětského pokoje. Obsluhu zákazníku na prodejně zajišťuje odborný školený personál, který na vaše přání zodpoví na jakýkoli dotaz. V případě zájmu o informaci, zda je konkrétní výrobek vystaven na naší prodejně kontaktujte naši infolinku.

Objednané zboží si můžete osobně vyzvednout v našich partnerských pobočkách v Praze, Rudné u Prahy a v Brně. V těchto partnerských skladech sice nemáme showroom, ale zato si zde můžete objednané zboží při převzetí důkladně zkontrolovat.

 

Více informací o kamenné prodejně a výdejních skladech >

Po nákupu :

4. Rychle a bezpečně zboží dopravíme

Dopravu objednaného zboží zajištujeme vlastními dodávkovými vozidly, nebo využíváme přepravní služby FOFRCZ, ktrerá je specializována na dopravu nábytku a objemnějších zásilek. Při menším počtu balení dodáváme zboží do 48 hodin od expedice, u větších zakázek pak do 4 prac. dní.

Naši řidiči i kluci z FOFRu se vždy snaží se zbožím ohleduplně manipulovat a zamezit tak vzniku jakéhokoli poškození. Jakmile je zboží doručeno k vám, můžete jej rozbalit , případně smontovat a můžete jej začít spokojeně užívat.

5. Bezstarostně vyřídíme případnou reklamaci

Bohužel né vždy je všechno dokonalé a občas se stane že někde vznikne problém. V případě že zjistíte nějakou vadu na zboží, začíná pro nás boj s časem. Sice máme na vyřízení reklamace 30 dní, ale víme, že jste se na zboží těšili a chcete ho začít užívat. Proto uděláme maximum, aby jste mohli mít svůj objednaný nábytek nebo příslušenství co nejrychleji zase zcela v pořádku.

 

Více informací o vyřizování reklamace >

 

Nákup na Bezvapostele.cz = bezpečný a pohodlný nákup z vašeho domova !