Motorový boxspring ASTRID, 180x200, šedá


Čalouněná americká postel Astrid vnese do vaší ložnice nejen krásný designový prvek, ale především kvalitní a spokojený spánek. Plynulé polohování hlavy a nohou zajistí elektromotor s bezdrátovým ovladačem.

Celý popis

Postele Blanář
6-8 týdnů   Více info
Hodnocení:
Cena:

46 130 Kč

38 290 Kč

Akce platí do: 30. 04. 2020

ks

Motorový boxspring ASTRID, 180x200, šedá | Popis

Dokonalá kombinace pečlivého zpracování a osobitého vzhledu

Luxusní boxspringová postel Astrid patří do speciální nabídky českého výrobce postelí Blanář, který se pyšní postelemi s pečlivým zpracováním a s osobitým designem. Postel Astrid zaujme především vysokou a pohodlnou lehací plochou i elektrickým polohováním hlavy a nohou. Postel se bude vyjímat zejména ve velké ložnici, kde zcela jistě zaujme místo dominantního kusu nábytku.

Americká postel Astrid je navržena v jednobarevném provedení, stejně jako na obrázcích, v odstínu BRAVO 11 Silver.

Vysoká kvalita v ideálních rozměrech

Dvoulůžkovou postel Astrid je možno objednat s ložnou plochou o velikosti 180x200 cm. Pružinové jádra tvoří základ boxspringové postele a nahrazují klasický rošt používaný u běžných postelí.

Celkový design každé čalouněné posteli udává zadní hlavové čelo. Boxspringová postel Astrid má lehce oblé, vysoké hlavové čelo s čtvercovým prošíváním. Výška čela je 127 cm.

Korpus postele Astrid je vyroben z kvalitního bílého lamina o tloušťce 1,8 cm. Výška rámu postele je ca 43 cm. Nožky jsou kovové, vysoké 5,5 cm. Výška ložné plochy je 69 cm.

Postel nemá úložný prostor.

Matrace u postele Astrid

Výšku lehací plochy zajišťují tři vsrtvy matrací.

První vrstva je tvořená pružinovou taštičkovou matrací, která plní funkci lamelového roštu.

Druhou vrstvu tvoří volně ložené matrace Ivana Plus, s jádrem z velmi elastické PUR pěny o vysoké objemové hmotnosti. Výška této matrace je 21 cm včetně potahu.

Třetí vrstvu tvoří gelový termo-elastický TOPPER.

Velká výška matracového jádra v kombinaci s velmi nízkým (změkčeným) odporem pěny topperu zajišťuje vysoký lehací komfort a velmi dobrou podporu těla.

Plynulé polohování hlavy a nohou je možné za pomoci elektromotoru s bezdrátovým ovladačem.

Manipulace a montáž

Americká postel boxspring Astrid je dodávána ve čtyřech dílech. Dvě samostatná lůžka a čelo jsou balené v kartónu a igelitovém obalu. Veškeré kování a nožky jsou v samostatné krabici. Matrace a topper jsou rovněž baleny zvlášť v igelitu.

Montáž je snadná. Hlavové čelo se ke korpusům připevní pomocí hlavních spojovacích šroubů. Nožky se rovněž lehce přišroubují. Montáž je ideální provádět ve dvou osobách a zabere ca 0,5 hodiny práce.

Čím vás boxspringová postel Astrid nejvíc zaujme?

Vysoká boxspringová postel Astrid se bude vyjímat zejména ve velké ložnici, kde vytvoří dominantní, luxusní designový prvek. Díky pružinovému jádru a kvalitní matraci bude odpočinek příjemný a pohodový, díky motorovému polohování bude ovládání naprostý komfort.

Zaslání vzorku postele poštou
Máte zájem o tento výrobek v některém z nabízených odstínů barevného provedení a nejste si jisti, zda se vám bude zvolená barva líbit? V takovém případě vám můžeme zcela ZDARMA zaslat vybraný vzorek. Záleží nám na tom, ať si správně vyberete a jste pak se zakoupeným zbožím maximálně spokojeni. Pro zaslání vzorku potřebujeme znát vaší adresu a název vybraného odstínu. Tyto údaje nám můžete zaslat emailem na obchod@bezvapostele.cz nebo je vložit prostřednictvím tohoto formuláře.

Technické údaje:

délka: 220 cm

šířka: 187 cm

výška ložné plochy: 69 cm

výška zadního čela: 127 cm

nosnost: 2 x 130kg

material: lamino, potahová látka

dodáváno: korpusy smontované + čelo samostatně

vyrobeno v ČR

Výrobní řada

Zařazení v odděleních

Zařazení dle parametrů

Český výrobek:ano
Doprava zdarma:ano
Délka záruky:2 roky
Materiál:látka / čalounění
Barva - odstín:světlé odstíny
Místo určení:hotelový pokojložnice
Styl provedení:klasickémodernístylové
Značka / řada:postele Blanář
Nosnost ( na osobu ) :120-130 kg
Ložná plocha:180x200 cm
Vlastnosti postele:rošt a matr. v ceněnízké čelo u noh
Typ roštu:motorové rošty

Recenze a zkušenosti s "Motorový boxspring ASTRID, 180x200, šedá"

Splátková kalkulačka Cetelem

Spočítejte si výši měsíční splátky. Zadejte typ úvěru, přímou platbu (akontaci) splatnou při převzetí zboží a počet měsíců, které chcete splácet.

Poradíme vám

777 050 078

(PO-PÁ 9-18 hod.)