Bílá postel s úložným prostorem VALENCIA senior, masiv buk


Zvýšená postel s úložným prostorem VALENCIA senior v bílém moření představuje spojení praktičnosti a moderního elagantního designu. Tuto postel jsme pro vás důkladně otestovali.

Celý popis

Ložnice a postele Forlive
6-8 týdnů   Více info
Hodnocení:
Vyberte variantu:
Plocha pro matrace:
Volba typu roštů:
Cena dle vybrané varianty:

32 336 Kč

25 222 Kč

Akce platí do: 31. 01. 2021

ks

Vyberte variantu
Plocha pro matrace
 • 160x200 cm

  160x200 cm

  (Příplatek 0 Kč)

 • 180x200 cm

  180x200 cm

  (Příplatek 0 Kč)

Volba typu roštů
 • Bez roštů

  Bez roštů

  (Příplatek 0 Kč)

 • Boční výklop

  Boční výklop

  (Příplatek 5 048 Kč)

 • Čelní výklop

  Čelní výklop

  (Příplatek 5 048 Kč)

Příslušenství

Bílá postel s úložným prostorem VALENCIA senior, masiv buk | Popis

Postel s úložným prostorem Valencia Senior bílá nabízíme v našem oblíbeném oddělení postele s úložným prostorem. Je vyrobena z masivního bukového dřeva v tzv. cinku, nebo-li parketovém provedení ( dřevěné desky jsou vyrobeny slepením menších dílů - parket ) a namořená na moderní odstín bílé barvy. Díky velkému úložnému prostoru, přístupnému pomocí vyklápěcích lamelových roštů plní tato postel jak funkci praktičnosti, tak ztvárňuje moderní design do každé ložnice.

Postel se vyrábí ve dvou provedeních – s plochou pro matrace 180x200 cm nebo 160x200 cm. Poměr cena vs. užitná hodnota je zde skvělý a proto můžeme postel z masivu buku Valencia Senior v bílé barvě určitě doporučit.

 

Detail postele s úložným prostorem Valencia senior bílá

Vzhled a design – bílá je čistá a krásná

Rám postele s úložným prostorem Valencia Senior vyroben z bukového dřeva, které se vyznačuje zajímavou kresbou krásnou kresbou, velkou pevností a odolnosti proti mechanicému poškození. Povrch bukového dřeva je namořen elegantní a moderní bílou barvou tak, že velmi jemně prosvítá textura dřeva. Za přípatek ( dle telefonického dotazu ) je možno postel povrchově upravit celokrycí bílou barvou tak, aby kresba dřeva nešla vůbec vidět. 

Celkový vzhled této postele z masivu se vyznačuje skvělým moderním designem. Úložný prostor je stejně jako rám postele celodřevěný. Čelo u hlavy tvoří tři rozdělené úzké průhledy, díky nímž vypadá vypadá postel velmi zajímavě. Všechny hrany jsou zabroušeny pod úhlem 45° , nikde nevystupuje žádná ostrá část. Povrch namořeného dřeva je následně kvalitně nalakován vodouředitelným atestovaným lakem, takže je příjemně hladký.

 

Detail boku postele Valecia Senior bílá

Pevnost a skvělá kvalita celkového provedení

Tloušťka použitého dřeva je zde 2,6 cm , postel tedy bezproblému unese dvě až 150 kg vážící osoby. Rohový spoj bočnice a čela je řešen pevně - pomocí několika hlavních stahovacích šroubů a dřevěných kolíků. Postel s úložným prostorem Valencia Senior v bílém moření je po smontování opravdu bytelná, nijak se nevikle a je připravena plnit běžnou fukci každodenního zdravého spánku.

Čelo u hlavy má výšku 98,5 cm, takže se o něj můžete ohodlně opřít například s polštářem za hlavou. Výška čela u nohou a bočnice je cca 50 cm. Pokud do postele vložíte ca 20 cm vysoké matrace, bude výsledná výška ložné plochy ca 65 cm nad zemí. Tato výška je ideální pro pohodlné vstávání a ulehání na postel nejen pro starší osoby.

 

Pevné rohové spojení postele Valencia Senior bílá

Objemný úložný prostor pro vše potřebné

Po sestavení rámu postele je uvnitř k dispozici velmi hluboké a prostorné místo pro ukládání všeho možného. Můžete zde naskládat například od lůžkovin pro hosty až po sportovní potřeby , nebo velmi těžké věci. Váha zatížení není nijak omezena, neboť dno úložného prostoru tvoří bílá MDF deska ( bílý sololit ) a leží přímo na zemi.

Výška úložného prostoru je opravdu opravdu velká – je zde úctyhodných 40 cm. Přístup k úložnému prostoru je řešen pomocí vyklápěcích lamelových roštů, které jsou volně položeny na nosných lištách. Uprostřed postele se rovněž nachází středová výztuha s dvěma podpěrnými nohami.

 

Detail úložného prostoru u postele Valencia Senior bílá

Při výběru varianty si můžete pořídit pouze rám postele bez roštů ( můžete použít jakékoli vlastní vyklápěcí rošty, nebo např. motorové rošty ) , nebo mohou být součástí čelní vyklápěcí rošty ( od nohou ) nebo rošty výklopné z boku ( delší strany ).

Výhodou čelně výklopných roštů je možnost ručního mechanického polohování hlavové části, nevýhodou je horší přístup k úložnému prostoru „pod hlavou“. Bočně výklopné rošty krásně zpřístupní celý úložný prostor, ale již zde není možnost polohování. Vyklápění roštů je zde zajištěno pomocí kvalitních plynokapalinových pístů, takže zvedání a zavírání roštu s matrací je velmi jednoduché bez nutnosti vynaložení velké síly.

Skvělou vlastností použitých lamelových roštů je možnost nastavení tuhosti roštu v bederní části. Nosné lamely jsou v tomto místě roštu zdvojené a posouváním posuvníků ovládáte, zda bude zátěž působit na jednu, nebo na obě lamely současně.

Vyklápěcí lamelové rošty u postele Valencia senior

Obsah balení a montáž postele – jednoduše hračka

Postel Valencia senior v bílém moření je dodávána v rozloženém demontovaném provedení kvůli snadné manipulaci. Jednotlivé části rámu postele ( čela, bočnice, dno ) jsou zabaleny v pevných kartónových obalech. Vyklápěcí rošty jsou zabaleny v průhledném igelitovém obalu. Hmotnost žádné krabice nepřesahuje 30 kg a proto může jednotlivé balíky přenášet a stěhovat jedna osoba.

Po rozbalení krabic je uvnitř přiložen balíček s kováním a montážní návod v grafické obrázkové podobě. Smontování postele je ideální provádět ve dvou osobách, zvládne však i jeden zručný člověk. Celá montáž zabere cca 1 hodinu práce. Při montáži je není nutné použití žádného speciálního nářadí ( pouze kladívko na zatloukání kolíků). Při montáži se nepoužívá lepidlo, takže je možné postel kdykoli v budoucnu zpětně rozložit, přestěhovat a opět smontovat.

 

Názor odborníka Bezvapostele

Postel s úložným prostorem VALENCIA SENIOR bílá se vyznačuje moderním elegantním designem. Musím zde ocenit velmi objemný a snadno přístupný úložný prostor pro každého, kdo hledá pro svou postel praktické využití. Pevnost a bytelnost celé konstrukce hodnotím jako velmi dobrou, postel po smontování nevrže ani se nijak nekýve. nekýve. Dle mého názoru je poměr cena výrobku vs. užitná hodnota u úložné postele Valencia Senior na skvělé úrovni. Vysokou výšku ložné plochy pak ocení nejen senioři, ale každý, kdo preferuje pohodlné vstávání a ulehání do postele. Zřejmě bych ocenil, kdyby hrany postele nebyli pouze zabroušeny, ale lépe zafrézovány více do kulata. Jelikož by to znamenalo další výrobní operaci, cena výrobku by se pak pravděpodobně zvýšila.

 


 • příjemný poměr cena vs. funkce a vzhled
 • velmi pevná a odolná konstrukce
 • hluboký a objemný úložný prostor
 • snadné ovládání vyklápěcích roštů


 • hrany pouze zabroušené pod úhlem 45°
 • delší výrobní doba
Zaslání vzorku postele poštou
Máte zájem o tento výrobek a nejste si jisti, zda se vám bude zvolená barva líbit? V takovém případě vám můžeme zcela ZDARMA zaslat vybraný vzorek. Záleží nám na tom, ať si správně vyberete a jste pak se zakoupeným zbožím maximálně spokojeni. Pro zaslání vzorku potřebujeme znát vaší adresu a označení, že požadujete bílý odstín. Tyto údaje nám můžete zaslat emailem na obchod@bezvapostele.cz nebo je vložit prostřednictvím tohoto formuláře.

 

Technické údaje:

 • délka: 205 cm
 • šířka: 167/187 cm
 • výška čela u hlavy: 98,5 cm
 • výška čela u nohou: 50,5 cm
 • výška k bočnici: 50 cm
 • nosnost: 2x 150 kg
 • vyrobeno v České republice
 • dodáváno v demontu

Výrobní řada

Zařazení v odděleních

Zařazení dle parametrů

Český výrobek:ano
Délka záruky:2 roky
Materiál:masiv bukmasiv
Barva - odstín:světlé odstínybílá
Místo určení:ložnice
Styl provedení:moderníklasické
Značka / řada:ložnice Forlive
Nosnost ( na osobu ) :120-130 kg
Ložná plocha:160x200 cm180x200 cm
Vlastnosti postele:nízké čelo u noh
Vybavení postele:úložný box

Recenze a zkušenosti s "Bílá postel s úložným prostorem VALENCIA senior, masiv buk"

22.12.2015

kvalitní provedení

+ postel má kvalitni zpracovaní
+ jednoduchá montáž - manžel sám 30 min
+ hezky provedení bílé moření
+ není z dřevotřísky !
- čekali jsme 6 týdnů ale vyplatilo se

  Napsat svou recenzi !

  Splátková kalkulačka Cetelem

  Spočítejte si výši měsíční splátky. Zadejte typ úvěru, přímou platbu (akontaci) splatnou při převzetí zboží a počet měsíců, které chcete splácet.

  Poradíme vám

  777 050 078

  (PO-PÁ 9-18 hod.)

  Podobné