Upřesnit výběr

Pevné dřevěné postele z masivu v akci nejen do každé ložnice Počet produktů: 679

Dřevěné postele z masivu jsou právem považovány za nejkvalitnější postele, které můžete na trhu pořídit. Mezi vyhledávané vlastnosti postelí z masivu patří hlavně vysoká pevnost, odolnost proti poškození a tím pádem také dlouhá trvanlivost. V nabídce na BezvaPostele.cz nalezneš především postele dvoulůžka z masivudřevěné jednolůžka a také velmi vyhledávané postele z masivu s úložným prostorem.

Pokud jde o vlastní dřevo, oblíbené jsou pevné a odolné postele z buku, které jsou v akční nabídce k dostání za skvělé ceny. Bukové postele jsou opatřeny bezbarvým lakem, často je však na výběr možnost moření na bílou barvu, ořech, wenge nebo jiné odstíny. Nejpevnější jsou postele z dubu, které se většinou povrchově upravují bezvarvým lakem tak, aby krásně vynikla kresba dubového dřeva.  Pokud hledáš levnou postel z masivu s dobrou pevností, vybírej postele ze smrku nebo a borovice.

Zakoupením jakékoli dřevěné postele z masivu na BezvaPostele.cz budeš mít jistotu zdravého spánku na velmi dlouhou dobu!

Počet produktů: 679