Zdravotní sendvičová matrace BELIZA, 90x200, 21cm , AKCE - polštář ZDARMA


Zdravotní matrace BELIZA, 21cm , AKCE - polštář ZDARMA Zobrazit větší
Sendvičová matrace Beliza 90x200cm je vhodná pro ty, kteří mají v oblibě měkkou matraci. Matrace je tvořena kombinací pěny Medifoam a kvalitními HR studenými pěnami. Jistě oceníte také polštářek Lukáš, které dostanete k matraci zdarma.

Celý popis

Matrace a rošty Dřevočal
7-14 dní   Více info
Hodnocení:
Vyberte variantu:
Potah matrace:
Cena dle vybrané varianty:

7 180 Kč

ks

Vyberte variantu
Potah matrace
 • Aloe Vera

  Aloe Vera

  (Příplatek 0 Kč)

 • Lyocell

  Lyocell

  (Příplatek 580 Kč)

 • Medicott

  Medicott

  (Příplatek 580 Kč)

 • SilverGuard

  SilverGuard

  (Příplatek 580 Kč)

Zdravotní sendvičová matrace BELIZA, 90x200, 21cm , AKCE - polštář ZDARMA | Popis

Matraci Beliza 90x200 cm tvoří kombinace kvalitní pěny Medifoam a HR studené pěny. Je určena pro zákazníky, kteří mají v oblibě měkkou matraci.

Polštáře Lukáš k matraci Beliza zdarma - jako dárek vám společně s matraci zašleme 1ks polštáře Lukáš, který tvoří drť ze směsi PUR a líné pěny. Polštář poskytuje dokonalou podporu krční páteře. Rozměry: 55 x 40 x 13 cm.

Pěnová matrace Beliza

Jádro matrace Beliza tvoří velmi oblíbená PUR pěna s profilováním, která zabezpečuje dokonalou vzdušnost. Vysoce gramážní pěna Medifoam se vyznačuje skvělými ortopedickými vlastnostmi.

Růžová vrstva je tvořena HR studenou pěnou, vyráběnou na bázi přírodních surovin. Díky přírodním výtažkům má tato pěna výbornou elasticitu. Tato vrstva představuje tužší stranu matrace. (tuhost č.2 ze stupnice 1-4)

Modrou vrstvu tvoří extrémně prodyšná HR studená pěna se změkčujícím efektem a hladkým povrchem. Tato vrstva představuje měkkou stranu matrace. (tuhost č.1 ze stupnice 1-4)

Kvalitní potah matrace

Na matraci Beliza je v základu použitý potah Aloe Vera. Tento potah je prošitý dutým vláknem a na dotek je velmi příjemný. Výborně odvádí vlhkost z těla a rychle vysychá. Potah je snímatelný a pratelný na 60°C.

Matraci lze opatřit také potahem Lyocell, Silver Guard a Medicot. Bližší popis naleznete na obrázku potahu ve výběru variant.

Potahy matrace Beliza jsou snímatelné, zipem rozepínatelné po celém obvodu a pratelné na 60 °C.

Nosnost matrace

Na matraci Beliza 90x200 cm si můžete zvolit měkkou nebo středně měkkou stranu. Matrace je rozdělena do 7-mi zón tuhosti. Nosnost do 120 Kg. Výška matrace 21 cm.

Rošty vhodné na matraci Beliza

Matrace Beliza je vhodná na pevný laťový, pevný lamelový i polohovací lamelový. Matraci lze použít také na pevný deskový rošt, díky zajištěnému větrání jádra velkými otvory.

Kdo bude s matrací spokojený?

Se sendvičovou matrací Beliza 90x200 cm budou spokojeni zákazníci, kteří jsou zvyklí na měkčí až středně měkkou matraci. Díky použití kvalitní pěny Medifoam a HR studených pěn různých tuhostí bude vaše tělo vždy v ideální poloze.

Rozměr matrace: 90x200 cm

Výška matrace: 21 cm

Nosnost: do 120 kg

Celková tuhost: měkká/středně měkká

Výrobní řada

Zařazení v odděleních

Zařazení dle parametrů

Český výrobek:ano
Délka záruky:3 roky
Místo určení:studentský pokojhotelový pokojložnice
Značka / řada:spaní Materasso
Nosnost ( na osobu ) :120-130 kg
Ložná plocha:90x200 cm
Počet zón:7
Typ matrace:studená pěnaBIO pěna
Tuhost matrace:spíše měkčí

Recenze a zkušenosti s "Zdravotní sendvičová matrace BELIZA, 90x200, 21cm , AKCE - polštář ZDARMA"

Splátková kalkulačka Cetelem

Spočítejte si výši měsíční splátky. Zadejte typ úvěru, přímou platbu (akontaci) splatnou při převzetí zboží a počet měsíců, které chcete splácet.

Poradíme vám

777 050 078

(PO-PÁ 9-18 hod.)