Zdravotní matrace Dynamic, 22cm


Sleva
33 %
Matrace sendvičová Dynamic, 22cm Zobrazit větší
Matrace Dynamic je určená pro zákazníky, kteří hledají středně tuhou matraci s možnosti volby měkčí a tužší strany. Vysoký komfort a vzdušnost jsou hlavními vlastnostmi této matrace

Celý popis

Matrace a rošty Materasso
7-14 dní   Více info
Hodnocení:
Vyberte variantu:
Rozměr matrace:
Cena dle vybrané varianty:

10 490 Kč

6 990 Kč

Akce platí do: 29. 02. 2020

ks

Vyberte variantu
Rozměr matrace
  • 1. 90 x 200 cm

    1. 90 x 200 cm

    (Příplatek 0 Kč)

  • 2. 80 x 200 cm

    2. 80 x 200 cm

    (Příplatek 0 Kč)

Zdravotní matrace Dynamic, 22cm | Popis

S matraci Dynamic budou spokojeni zákazníci, kteří mají v oblibě především středně tuhé až tužší matrace. Její speciální složení zajistí kvalitní a komfortní spánek.

Složení matrace Dynamic

Jádro matrace Dynamic (šedá vrstva) tvoří foremná pěna Nightfly, která se vyznačuje vysokou bodovou elasticitou a skvělou oporou pro páteř. Nightfly je typ studené HR pěny špičkových parametrů, která se vyrábí speciální vodní vypěňovací metodou. Díky otevřeným buňkam propouští dokonale vzduch a zajišťuje odvětrávání.

Vrchní zelená vrstva z pěny Greengel tvoří měkčí stranu matrace. Pěna Greengel je vysoce elastická, maximálně komfortní a chladivá.

Spodní stranu (modrou) matrace Dynamic tvoří komfortní pěna Eliocell. Pěna Eliocell se vyznačuje dlouhou životností, dobrými kopírovacími vlastnostmi a pevnost.

Kvalitní potah je důležitý

Matrace Dynamic je opatřena kvalitním potahem Lyocell, jehož základem je celulóza. Ta dodává potahu jemnost, pevnost a odolnost. Potah Lyocell skvěle absorbuje a odvádí vlhkost a tím udržuje hygienické suché prostředí na povrchu matrace. Ke zvýšené ventilaci matrace přispívá také 3D mřížka po celém obvodu. Potah je snímatelný (dva díly potahu spojené zipem) a pratelný na 60°C

Jaké zvolit rošty?

Matraci Dynamic můžete položit na všechny typy roštů. Díky kvalitním pěnám poskytne matrace pohodlné spaní na pevných laťových roštech i komfortních lamelových roštech. Matrace Dynamic bude skvělým doplňkem také pro elektrické polohovací rošty.

Díky použitým pěnám má matrace Dynamic nosnost do 140 kg. Využít můžete měkčí nebo tužší stranu matrace.

Kdo bude s matrací spokojený?

S matrací Dynamic budou spokojeni všichni zákazníci, kteří hledají středně tuhou až tužší matraci. Výhodou matrace jsou dvě tuhosti i nadstandartní výška. Matrace nabídne komfortní spaní na vzdušné pěně Greengel i na tužší elastické pěně Eliocell.

Výška matrace: 22 cm

Nosnost: 140 kg

Celková tuhost: středně tvrdá

Výrobní řada

Zařazení v odděleních

Zařazení dle parametrů

Délka záruky:6 let a více
Místo určení:studentský pokojhotelový pokojložnice
Značka / řada:spaní Materasso
Nosnost ( na osobu ) :135 kg a více
Počet zón:bez zón
Typ matrace:PUR pěnastudená pěna
Tuhost matrace:střední

Recenze a zkušenosti s "Zdravotní matrace Dynamic, 22cm"

Splátková kalkulačka Cetelem

Spočítejte si výši měsíční splátky. Zadejte typ úvěru, přímou platbu (akontaci) splatnou při převzetí zboží a počet měsíců, které chcete splácet.

Poradíme vám

777 050 078

(PO-PÁ 9-18 hod.)